navracsics tibor ner oligarchák erkölcsi kötelesség

navracsics-tibor-ner-oligarchak-fidesz-media-tamogatas-2026

„Erkölcsi kötelességükre emlékeztetném őket!” – Navracsics Tibor nem érti a NER oligarcháit

Navracsics Tibor és a korábbi kormánypárt elitje értetlenül áll a tény előtt, hogy az általuk felemelt milliárdosok némán figyelik a jobboldali sajtóbirodalom megállíthatatlan összeomlását. A volt miniszter egy nyílt levélben szólította meg az ország legvagyonosabb üzletembereit, amivel egy eddig sosem látott, kíméletlen belső háborút indított el a színfalak mögött.