


Hatalmas pálfordulásra hívta fel a figyelmet a Tisza Párt elnöke egy friss posztjában. Előkerült, hogy a Fidesz az orosz-grúz háború idején még élesen elítélte Moszkva beavatkozását.

Orbán Viktor egy ártatlannak tűnő rádiós videóval üzent, miközben Lázár János botránya még mindig nem csillapodik. A felvétel időzítése és a háttérben felcsendülő dal miatt sokan azt érzik: ez már válságkezelés.