Orbán Viktor kivégzéséről kommentelt, néhány órán belül ott volt nála a rendőrség 2025.07.30. Azonnal megjelentek a TEK-esek.
Caramel káromkodva állt ki a gyűlöletkeltés ellen: „Szégyellem magam, hogy gyűlölködésre uszítanak minket!” 2025.05.25. Elege lett!