Orosz Barbara nem kertelt: Végre elmondta, miért rúgták ki a TV2-től ilyen kegyetlen módon
“Határozott, őszinte, bátor vagyok, sajnos a világ nem az ilyen embereknek áll” – mondta Orosz Barbara.
“Határozott, őszinte, bátor vagyok, sajnos a világ nem az ilyen embereknek áll” – mondta Orosz Barbara.
Nem önként megy, de nem hullat könnyeket.
Múlt pénteken derült ki, hogy Orosz Barbara azért nem látható már egy ideje a Mokka adásaiban, mert a TV2 elbocsátotta.
Tizennégy év után kirúgták a TV2-től Orosz Barbarát. A csatorna a hosszú hétvége kellős közepén egy közleményben tudatta.
A műsorvezető, aki 2019 óta a Mokka munkatársaként dolgozott, péntek este a közösségi oldalán reagált a távozásáról szóló hírekre.