Őrsi Gergely

z-zsolt-fovarosi-korrupcio-szamlagyar-letartoztatas-2026

Rejtélyes közvetítőn keresztül üzentek a letartóztatott vállalkozónak, kössön vádalkut, hogy mentse a Fidesz legfelsőbb köreit

A hazai politikai elit több pártját is megrázó, rendszerszintű korrupciós hálózat részletei szivárogtak ki a nyomozati iratokból, miután az ügyészséggel tervezett vádalku összeomlása után a rendszer agyának tartott vállalkozó úgy döntött, kitálal a jobboldali kapcsolatairól is. A szövevényes történet hátterében olyan eltitkolt egyezségek és politikai utasítások állnak, amelyek alapjaiban kérdőjelezik meg a nyomozó hatóságok függetlenségét a kényes ügyek kezelése során. A legmegdöbbentőbb szál mégis az az eltitkolt üzenet, amely közvetlenül a Legfőbb Ügyészség egyik vezetőjére hivatkozva érkezett meg a vádlott cellájába.

orsi-gergely-lang-zsolt-letartoztatas-gyorskocsi-utca-vezotoszar

Videóra vették a drámát: Vezetőszáron vitték börtönbe Őrsi Gergely és Láng Zsolt politikust a 2 milliárdos botrány ügye miatt

Drámai képsorok rázták meg a hazai közéletet, miután felvétel készült arról, ahogyan vezetőszáron kísérik a börtönbe a főváros II. kerületének jelenlegi és korábbi polgármesterét. A bíróság csütörtökön hivatalosan is elrendelte Őrsi Gergely és Láng Zsolt letartóztatását a több mint kétmilliárd forintos parkfenntartási kenőpénzbotrányban.

molnar-zsolt-letartoztatas-befolyassal-uzerkedes-parkfenntartas

„Luxusautók és eurómilliók a háttérben…” – Itt a vége, Molnár Zsoltra letartóztatást kért az ügyészség a gigantikus botrány miatt

Súlyos fordulatot vett a keddi nagyszabású ügyészségi akció, miután a vádhatóság hivatalosan is kezdeményezte Molnár Zsolt volt szocialista országgyűlési képviselő letartóztatását. A politikus jogi képviselője a sajtónak megerősítette a kényszerintézkedésre vonatkozó indítvány benyújtásának tényét.

orsi-gergely-molnar-zsolt-knyf-eloallitas-korrupcio

Óriási razzia a fővárosban: Két ismert politikust is elvitt bilincsben az ügyészség a gigantikus vesztegetési ügyben!

Rendkívül nagyszabású, összehangolt ügyészségi akció rázta meg a hazai politikai életet kedden reggel, amelynek keretében több ismert budapesti politikust is előállítottak a hatóságok. A 24.hu információi szerint a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) munkatársai Molnár Zsolt volt MSZP-s országgyűlési képviselőt, valamint Őrsi Gergelyt, a II. kerület polgármesterét is őrizetbe vették és előállították.