Az olasz kormányfő a védőoltás második dózisának felvételére szólította fel a lakosságot
Mario Draghi kijelentette: „nagy hiba, ha az olaszok egy része nem oltatja be magát, és ugyanilyen nagy hiba a védőoltás második dózisának kihagyása”.
Mario Draghi kijelentette: „nagy hiba, ha az olaszok egy része nem oltatja be magát, és ugyanilyen nagy hiba a védőoltás második dózisának kihagyása”.