
Kihirdették a rezsistopot: jár a kedvezmény, de sokan eleshetnek tőle, ha nem így cselekszenek
A „rezsistop” lényege, hogy a januári extrém hideg miatti többletfogyasztást úgy kezelik, mintha nem is keletkezett volna: a januári villany- és gázszámla közel harmadát (a számítás szerint 30%-ot) jóváírják.

