
Meglepő karácsonyi üzenet Orbán Viktortól: ezt a mondatot most mindenki máshogy értelmezi
Üzent karácsonyra a magyaroknak a miniszterelnök, Orbán Viktor.

Üzent karácsonyra a magyaroknak a miniszterelnök, Orbán Viktor.
Mint azt már megszokhattuk, évről évre a Reszkessetek, betörők! című gigafilmet vetítik szenteste valamelyik kereskedelmi csatornán. De idén sem az RTL Klub, sem a TV2 nem fogja adni. Mi lesz így velünk?