
Megérkezett a hír, amely mindent felgyorsított: három elfogás, két őrizetbe vétel a Szőlő utcai akcióban!
A Központi Nyomozó Főügyészség kedden a Szőlő utcai javítóintézetben történt házkutatás után adott hírt az újabb őrizetbe vételekről. A nyomozó ügyészség a mai akciója során eddig két főt vett őrizetbe és egy további személyt állított elő a Szőlő utcai ügyben – közölték.