Kiszivárgott még egy belsős kamerafelvétel a Szőlő utcai javítóintézetből, ez pusztítóbb, mint az előző: bottal fenyítették a gyerekeket 2025.12.12. Juhász Péter újabb felvételt tárt a nyilvánosság elé.