
Balázs Péter titkolta szenvedését a legjobb barátja, Szombathy Gyula előtt is – „Nem panaszkodott, azt gondoltam, minden rendben van”
Barátot gyászolni, barátot elengedni embert próbáló feladat. Közel a nyolcvanhoz még fájdalmasabb ez, hiszen jönnek elő az emlékek a közös életútról.