16 év után szakított a vőlegényével Szűcs Judith: „72 évesen újra szingli lettem”
Több mint másfél évtizeddel azután, hogy egymásra találtak, felbontotta az eljegyzését a vőlegényével Szűcs Judith.
Több mint másfél évtizeddel azután, hogy egymásra találtak, felbontotta az eljegyzését a vőlegényével Szűcs Judith.
Megpróbáltatásokkal teli időszakon ment keresztül Szűcs Judith, aki elé újabb és újabb akadályokat gördített az élet. A diszkókirálynőnél 2021-ben diagnosztizáltak cukorbetegséget, az állapota pedig olyan gyorsan romlott, hogy nem mert elaludni sem, mert attól félt, hogy meghal.