Rendkívüli ülést tartott a védelmi és energiabiztonsági tanács a magas olajárak miatt Orbán Viktor vezetésével
Hétfőn drasztikusan emelkedett a kőolaj ára a világpiacon, ezért Orbán Viktor összehívta a védelmi és az energiabiztonsági tanácsot.
Hétfőn drasztikusan emelkedett a kőolaj ára a világpiacon, ezért Orbán Viktor összehívta a védelmi és az energiabiztonsági tanácsot.
Brutális drágulás rázta meg a hazai benzinkutakat, a MOL pedig közben Brüsszelnél jelentette fel a horvátokat a monopolhelyzettel való visszaélés miatt.