A WatchMe és a Lóci játszik nyerte az Utcazenét
A szakma szerint a WatchMe volt a legjobb, a közönség pedig a Lóci játszik zenekart választotta kedvencének az OTP Bank Veszprémi Utcazene Fesztiválon.
A szakma szerint a WatchMe volt a legjobb, a közönség pedig a Lóci játszik zenekart választotta kedvencének az OTP Bank Veszprémi Utcazene Fesztiválon.