x faktor 2025 kieső

x faktor 2025 kieso ma nazyra

Káosz a stúdióban: a félidőben máris távozott egy versenyző

Az X-Faktor harmadik élő műsora ezúttal is sok izgalmas pillanatot tartogatott. Az előző adásban hat énekes maradt versenyben. A szombati műsorban két körben léptek színpadra a versenyzők, a Tonix Honix, Istenes Márkó, Belano, Nazyra, Farkas Ancsi és Varga Imi. Első produkciójuk alatt a közönség folyamatosan szavazhatott, és a legkevesebb szavazatot kapott versenyző automatikusan kiesett a versenyből.