Az X-Faktor 4. élő adásában is szabályt változtatnak
Az X-Faktor 2019-es idényének harmadik élő show-jában szabályváltozást eszközöltek. Ám az új, immáron 4. élő adásban is módosítottak.
Az X-Faktor 2019-es idényének harmadik élő show-jában szabályváltozást eszközöltek. Ám az új, immáron 4. élő adásban is módosítottak.
AZ X-Faktor 4. élő adásában duetteket hallgathatnak a tévénézők és a jelenlévők. Vanek Andor és Keresztes Ildikó produkciója annyira ámulatba ejtő volt, hogy állva tapsoltak.
Az X-Faktor 2019-es szériája a végéhez közeledik, és a 4. élő adás végén eldőlt, Vanek Andor és Zdroba Patrik közül kerül ki a győztes, hiszen Manuel kiesett.
A legutóbbi, harmadik élő adásból Burai Renátó mellett Bagdi Enikő búcsúzott az X-Faktor 2019-es idényétől. Egy, a show előtt készült interjúból kiderül, hogy Bagdi megjósolta a kiesését.
Bagdi Enikő és Burai Renátó a két kieső az X-Faktor 2019-es idény harmadik élő adásának.
A legkeményebben ByeAlex fogalmazott Dallos Bogi mentoráltjának produkciója hallatán.
Elkezdődött a 2019-es X-Faktor harmadik élő adása, amelyben már új szabályokra lehetünk figyelmesek.
Nemrég ért véget az X-Faktor 2019-es idényének 2. élő adása, ezzel pedig a felére csökkent a mezőny, hiszen ketten is kiestek.
Öt éve nem volt ehhez foghatóan látványos eredmény.
Négyen is kiestek, de nem csak erről, hanem Puskás Peti és Gáspár Laci egymásnak feszüléséről emlékezetes maradt.
Idén az első élő show-ból máris négyen távoztak.
Az ideiben, úgy tűnik, szigorúbbak, megmondóbban a jelentkezőkkel.
Lassan már megszokjuk, hogy szinte minden héten műsorváltozást jelent be a TV2.
Az X-Faktor egyik versenyzője a zsűrin vezette le a csalódottságát, s nem csak verbálisan.
Hogyan is lenne képes egy – most már – nem egészen 10 milliós ország ennyi „tehetséget” befogadni, megszeretni, nem elfelejteni, eltartani és megőrizni évtizedekig? A különböző teheségkutatóknak nem is ez a céljuk, hiszen rövidtávon, nézettségben és pénzben gondolkodnak.
Emlékeztek még arra, amikor bekapcsoltátok a rádiót? Száz éve volt már körülbelül, hogy ilyet csináltam.
Megjárta az Éjjel-nappal Budapestet, az X-Faktort, a DALT!-t, most az Egy Másik Zenekar énekesnője, ráadásul mindössze húsz éves és még egyetemista. Ha valaki ennyiből nem jött volna rá, kire gondoltunk, eláruljuk: Péterffy Lilire. A fiatal énekesnővel beszélgettünk többek között az említett műsorokban és a közösségi médiában való szerepléseiről, a zenekar életéről, valamint arról, hogy mit csináljunk, ha valami nem jól sül el az életben.