Kedden délelőtt igazi szenzációként söpört végig a hír, hogy Pityinger László, vagyis Dopeman feleségül vette párját, Viktóriát. A rapper közösségi oldalán egy bejegyzést tett közzé, amelyben csupán néhány, esküvőhöz és szerelemhez kapcsolódó hashtag szerepelt, köztük a „#justmarried” és a „#tilltheend”. A poszt pillanatok alatt elárasztotta a gratulációkkal a kommentmezőt.
Mostanra azonban kiderült: az egész csak egy tréfás átverés volt, valódi házasságkötésre nem került sor. „Úgy kezelem, mintha a feleségem lenne, nincs különösebb jelentősége, de most úgy felbuzdultam, hogy lehet, tényleg csinálok egy nagy esküvőt” – nyilatkozta a Borsnak Dopeman, hozzátéve: „a nászút már be van fizetve”.
A rapper szerint az ötlet teljesen spontán született: „Tegnap ültünk a teraszon, Viktóriával egyébként mindig szórakoztatjuk egymást, nagyon sokat tudunk együtt kacarászni, eközben látom a Facebookon, hogy be lehet állítani, miszerint kapcsolatban vagyunk. Nézem a képemet, mondom, ez tök viccesen nézne ki Viktória fotója mellett. De, mondom, a ‘kapcsolatban’ az snassz, legyünk egyből inkább házasok.”
Kapcsolódó cikk
Viktória korábban is feltűnt Dopeman oldalán: szerepelt egyik videóklipjében, és közös YouTube-műsorukban is láthatták már a nézők. Bár kapcsolatuk nem új keletű, a nyilvánosság csak néhány hónapja tudta meg, hogy ők ketten egy párt alkotnak.
Kapcsolódó cikk
Ezzel nem számolt a Fidesz: brutális videó került elő Dopemanről
Dopeman elsüllyed szégyenében, hogy előkerült ez a felvétel.



