Az ár-érték arány valahogy nem stimmel szemmel láthatóan. De ez azért is van. Ez a cipő pedig pont a trendbe vág.
Persze ugyanakkor jogosan merül fel a kérdés az emberben: na, de mi kerül ebben a cipőben közel 150 ezer forintba? Merthogy annyi az ára.
https://twitter.com/joonlee/status/1042242178003750914/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1042242178003750914&ref_url=https%3A%2F%2Fnuus.hu%2Feletmod%2Fdivat%2F0922%2Flassan-a-divatvilag-is-megerett-a-pusztulasra-ennek-a-ciponek-az-aran-es-kullemen-haborog-most-az-internet%2F
A divat időnként felböfög ilyen értelmezhetetlen irányokat, mint ezt is. Az ember csak áll és értetlenkedik, hogy mi a jó büdös franc akar ez lenni!












