Ezek után jobban átgondolja, milyen munkát vállal el.
A Kész Átverés negyedik részében Gáspár Evelint hozta teljesen lehetetlen helyzetbe Istenes Bence és Pető Brúnó, valamint csapatuk. Az influenszer az adásban egy ártalmatlannak tűnő fotózásra volt hivatalos, ahol pillanatok alatt szürreális káoszba fulladt minden.
Gáspár a sok edzésnek köszönhetően és a Sztárbox miatt bomba formába lendült az elmúlt hónapokban, ezért nem volt számára gyanús, amikor felkérték, hogy legyen egy új sportszermárka arca. A cseppet sem átlagos fotózás körülményeit hősiesen tűrte, még úgy is, hogy a résztvevő szakemberek és a bemutatott sportszerek sem tűntek túl professzionálisnak.
Kapcsolódó cikk

Gáspár Evelin frissdiplomásként szembesült azzal, hogy „halmozottan hátrányos helyzetű”: Gáspár Győző lánya vagyok, celeb, és még cigány is
Miután a híresség 25 évesen végzett az egyetemen, úgy hitte, könnyen el tud majd helyezkedni, ám ez nem így alakult.
Gáspár Evelinnek azonban csak akkor akadt el a lélegzete igazán, amikor megmutatták neki az elkészült képeket.
„Nagyon erős volt a fotózás, viszont már meg vagyok edződve, sok év van mögöttem, nem kerítettem nagy feneket neki. Ez egy munka, amikor csöndbe kell lenni, el kell tűrni. Nem vagyok variálós, rugalmas vagyok a ruhát-sminket illetően is” – árulta el Evelin Kész Átverés kapcsán, aki nagy megtiszteltetésnek tartotta a felkérést, hiszen sokat tesz sportos alakjáért.
Kapcsolódó cikk

Gáspár Evelin elárulta, milyen férfira vágyik: Ha egy férfi akar tőlem valamit, fektessen belém
A megfelelő emberrel biztosan bevállalna három gyermeket is, mert akkor lennének adókedvezményei is.
„Hamar szembesültem vele, hogy nem túl profi a fotózás, gagyi volt a boxkesztyű is. A stylist sem hívott fel előre, hogy elkérje a méreteimet, szóval kapcsolhattam volna, de a kamerákat sem vettem észre” – mondta
„Hamar szembesültem vele, hogy nem túl profi a fotózás, gagyi volt a boxkesztyű is. A stylist sem hívott fel előre, hogy elkérje a méreteimet, szóval kapcsolhattam volna, de a kamerákat sem vettem észre” – tette hozzá.
„A kritikus pont az volt, amikor a grafikus megmutatta az elkészült képeket, na akkor nagyon kiégtem, a fecskés fotók kiverték a biztosítékot, lesokkolódtam, lepergett az életem. A tanulság az, hogy nem kell minden forintért lehajolni és ezentúl jobban át fogom gondolni, hogy mit vállalok” – tette hozzá az influenszer, aki nagyon büszke magára utólag is, hogy nem szállt el az agya a szürreális szituációban.
Kapcsolódó cikk
Gáspár Bea kíméletlenül kritizálta a Győzike Show-t – „Bohócok voltunk egy olyan színpadon, ahol Győző volt a cirkuszigazgató”
Nem igazán fogták fel, mekkora változást fog hozni a család életébe a reality.

