Hajdú Péter Frizbi TV YouTube-műsorában is ezt hangsúlyozta Noszály, a műsorvezető pedig egyetértett vele. „Nekem nagyon szimpatikus, hogy ennyire beleálltál. A pszichés betegségekkel kapcsolatban van egy percepció, hogy az ember azt mondja; ‘úgy szégyellem, nem mondom el, mert azt gondolják, hülye vagyok’. Én körülbelül négy évig jártam pszichiáterhez. És szerintem az volt a legfontosabb négy év az életemben…” – vallotta be őszintén. A szakember segítségével sikerült megugrania a fejében létező akadályokat, és kiegyensúlyozottabb lett.
Kapcsolódó cikk
Elszabadultak az indulatok, egymásnak esett Hajdú Péter és Szolnoki Szabolcs
A két képernyős alaposan kiosztotta egymást.
A Sarka Katával való válásán is a pszichiáternél szerzett tapasztalatokkal tudott túljutni. „A válásomon is úgy lendültem túl. Nagyon nehéz volt, de például akkor már nem kellett pszichiáterhez járnom” – tette hozzá. A pszichoterápia miatt nem szorult gyógyszeres kezelésre.
Kapcsolódó cikk
Hajdú Péter az agyevő amőba-fertőzésről: „A gyerekeink élete mindennél fontosabb”
A fertőzés híre végigsöpört a hazai médiában. Hajdú Péter is elmondta, hogy mit gondol az agyevő amőba-fertőzésről és krízis megoldásáról.



