Bár az orosz-ukrán háború már több civil életét is követelte, az élet úgy tűnik, mégis utat tör magának. Ikerbabák születtek egy kijevi bunkerben.
Az újszülött ikreket a bunkerben bújtatják a szüleik, írja a Blikk.
A babák a robbanások sorozatával küzdő Kijevben születtek, az ukránok az ikerpár világrajövetelét egyfajta égi jelnek tekintik.
„This photo should be seen by the whole world.Newborn twins in the Okhmatdet bomb shelter in Kiev, February 28, 2022.If God gives new life to Ukraine in such difficult times, it means that Ukraine itself will soon begin a new life without war and suffering. pic.twitter.com/cWjpeLmDjC”A betöltéssel a X-bejegyzés saját tartalma és sütijei is betöltődhetnek.
„Ezt a fotót az egész világnak látnia kellene. Újszülött ikrek a kijevi Okhmatdet bombabunkerben 2022. február 28-án. Ha Isten ilyen nehéz időkben új életet ad Ukrajnának, az azt jelenti, hogy hamarosan maga Ukrajna is új életet kezd, háború és szenvedés nélkül” – olvasható a kép leírásában.
Vlagyimir Putyin február 24-én hajnalban rendelte el az Ukrajna elleni támadást. Az Európai Unió több állama is hadi eszközökkel segíti az ukránokat, Orbán Viktor kijelentette, Magyarországnak nincsen nélkülözhető fegyvere a szomszédos ország számára. A háborúban már kárpátaljai magyar katonák is elestek. Az első orosz-ukrán béketárgyalásról ebben a cikkünkben írtunk korábban.
Kapcsolódó cikk
Sokkoló dolgot kellett megtanulnia a hétéves kisfiúnak az orosz-ukrán háború miatt
