Nem mindennapi pillanatnak lehetnek tanúi a Kincsvadászok nézői a szerda esti adásban.
Előkerült egy focilabda, amit ráadásul annak idején az Aranycsapat még négy élő tagja írt alá. A relikviának emiatt elképesztően nagy értéke lehet.
A Kincsvadászok szerda esti adásában elképesztő relikvia kerül elő. Ez pedig nem más, mint egy focilabda, amit ráadásul aláírt négy, akkor még élő Aranycsapat-tag: Puskás Ferenc, Grosics Gyula, Hidegkuti Nándor és Buzánszky Jenő.
Kapcsolódó cikk

„Ez nem normális!” – Fejes Tamás többmilliós licitje felrobbantotta a Kincsvadászok műsorát
A Tankcsapda dobosa mindig nagyon megfontolja, egy-egy tárgyért mennyi pénzt ad ki. De a Kincsvadászok mai adásában úgy megtetszett neki egy piros tűzoltóautó, hogy most nyúlt a legmélyebben a zsebébe…
A tárgy eredetiségéről oklevél is tanúskodik. Az illető még annak idején, 1999-ben kapusként kapta a vélhetően igen értékes tárgyat, ám a rövid ízelítőből nem derült ki, miért akar megválni a különleges focilabdától.
Kapcsolódó cikk

Elsírta magát a Kincsvadászokban Dr. Katona Szandra!
Ritka jelenet játszódott le a TV2 Kincsvadászok legújabb adásában: egy hatvanas évekbeli női portré nemcsak a licitet pörgette fel, hanem pillanatok alatt érzelmi vihart kavart a stúdióban.



