Nagyon helyesnek tartja Kulcsár Edina, hogy lefújták a versenyt.
Rendkívüli közleményben közölték a finálé napján, hogy elhalasztották a Miss World világdöntőjét. A nemzetközi jogtulajdonos a pandémiás helyzettel indokolta a váratlan döntést, és azt ígérte, 90 napon belül megtartják a döntőt.

A korábbi szépségkirálynőt, Kulcsár Edinát arról kérdezték Instagram-oldalán, mit gondol a Miss World botrányról.

Ha arra gondolsz, hogy az utolsó pillanatban lefújták a döntőt, akkor erről az a véleményem, hogy nagyon helyes. Persze sok kérdés felmerül ilyenkor. Például, hogy miért az utolsó pillanatban? Miért nem mérték fel jobban a helyzetet a verseny megkezdése előtt? Viszont az is igaz, hogy könnyű otthonról utólag okosnak lenni

– válaszolta követőjének Kulcsár.

Kapcsolódó cikk

Hozzátette, sokan megfertőződtek, amivel nem nagyon lehet számolni. Nem kivitelezhető a világ legrangosabb szépségversenyét maszkos jelöltekkel lebonyolítani, így valószínűleg, ha ő lenne a szervező, ugyanígy döntött volna.
“Hiszen az egészség a legeslegfontosabb” – zárta gondolatmenetét.
Tavaly a járványhelyzet miatt egyébként meg sem rendezték a Miss World világdöntőt.

Kapcsolódó cikk

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar aniko vagyona

“Krumplit és almát tároltunk itt” – A pincében él az OnlyFanson havi 5 milliót kereső Molnár Anikó

Az egykori Nagy Ő, Molnár Anikó már rövid idő alatt is hihetetlen sikereket ért el az OnlyFansen, és azt is elárulta korábban, hogy körülbelül havi 5 milliót keres a testével. Ez az összeg azóta már növekedhetett, ugyanis nemrégiben házfelújítást is tartott az édesanyja otthonában a bombázó. Most abban a házban laknak ketten, ahol Anikó felnőtt, de elválasztották a tereket.

lekai kiss ramona az ev musorvezetoje

Lékai-Kiss Ramóna lett az év műsorvezetője – Ördög Nóra így reagált:

Ördög Nóra és Lékai-Kiss Ramóna, a TV2 két ismert arca, évek óta meghatározó szereplői a magyar televíziózásnak. Szinte minden műsorban feltűnnek, akár mint műsorvezetők, akár zsűritagként. Az idei GLAMOUR Women of the Year gálán ismét összecsaptak, ezúttal az “Év műsorvezetője” díjért, amelyet végül Ramóna nyert meg.