Manuel nyilvánosan üzent az egykori barátjának és zenésztársának, T. Dannynek. A Fonogram-díjas magyar rapper az Instagram-oldalán fejtette ki a véleményét az előadóval kapcsolatban. Szerinte segítségre van szüksége az énekesnek, és úgy gondolja, talán jót tenne neki, ha egy-két évre börtönbe kerülne.
A 2019-es X-faktor felfedezettje az Instagram-történetében osztott meg a gondolatait T. Dannyvel kapcsolatban. Arról írt, hogy szerinte nagyon megváltozott az énekes, akit egykor a barátjának tartott, de ma már nem így tekint rá.
„Egészen idáig azt gondoltam, hogy barátként nem segít téged az, ha »ellened fordulnak« a barátaid. Most már azt gondolom, hogy semmi sincs, ami segítene rajtad” – írta a fotóhoz Manuel, aki azóta már törölte a posztot az oldaláról. Majd folytatta: „Segítségre van szükséged, és amúgy lehet, hogy az tenne a legjobbat neked, ha valamiért börtönbe raknának téged 1-2 évre. Lenne időd tisztulni.”
Kapcsolódó cikk
Manuel maga is járt már fogházban, amelyről korábban őszintén beszélt a rajongóinak. A bejegyzést, amely a Reddit felületén még elérhető, így zárta: „Szeresd már magad ember annyira, hogy nem b*szod el telibe mindazt, amit elértél. Tudom, hogy egykor téged is az alkotás vezérelt. Legalább a szüleid miatt tesó. De leginkább magad miatt.” A végén hozzátette, hogy rá továbbra is számíthat majd, ha szüksége lenne rá. „Azt akarom, hogy ne b*szd el az egész hátralévő életed.”
Kapcsolódó cikk

Manuel megnyílt rejtélyes betegségéről – Az orvosok sem értik, mi a gond
A gyomrával van a gond.



