Igazi népmesei helyzet alakult ki A Nagy Duett elődöntőjének végén, miután Barnai Judie és Curtis kiestek a műsorból. Kiderült ugyanis, hogy a TV2 show-műsorának többi kiesőjével együtt újabb esélyt kapnak, hogy megküzdjenek a végső győzelemért. Április 5-én este egy rendkívüli gálaadás során ugyanis újra színpadra léphet minden olyan duó, akik már távoztak, közülük valamely páros, avagy a Bódi tesók és Péterfy Lili Lelle alkotta trió döntős lesz.
„Tudtam volna pihenni, de ha már így alakult, találkozunk a döntőben, mert a jövő héten odatesszük magunkat” – ígérte Curtis harcra készen az élő show végén.
Ám felesége – a műsor online háttérbeszélgetésében elhangzottak alapján – nem tűnt annyira lelkesnek ettől a lehetőségtől.
Kapcsolódó cikk
Curtis a Nagy Duett élő adásában: „Tudom, nem ide illik, de remélem, áprilisban az igazság győzni fog”
Élő adásban, a kiesés fájdalmában robbantotta a bombát Curtis, aki a döntő kapujában búcsúzva olyan üzenetet küldött börtönben ülő bátyjának, amely alapjaiban rázta meg a 2026-os választási tavasz közhangulatát.
„Őszinte leszek, már csak a sportolói mivoltomból is, nem örültem neki abból a szempontból, hogy ha egyszer kiestem, minek jöjjek vissza… Ezt nem tudod elrendezni magadban” – vallotta be a kosárlabdázó, aki szerint akkor sem fogja maximálisan elégedettnek érezni magát, ha a jövő héten őket szavazzák be a döntőbe.
Kapcsolódó cikk
„Kevesebb koncertem lenne” – Curtis drámai vallomást tett, még a népszerűségét is kockára tenné a hitéért a Fideszért és Orbán Viktorért
Curtis kendőzetlen őszinteséggel vallott arról, hogy akár a népszerűségét és a koncertjei számát is kész beáldozni azért, hogy hű maradjon politikai meggyőződéséhez és a jelenlegi kormány melletti kiállásához.
Kapcsolódó cikk
Könnyek és sokk a Nagy Duett elődöntőjében: Gesztesi Pankáék majdnem kiestek, de jött a meglepetés
Curtis és Barnai Judit végül távozott.

