Megint a vélt alkoholizmusára utaltak Nagy Ferónak.
Ismét lecsapott a hazai színészvilág kormánykritikus keménymagja: Molnár Áron, Lengyel Tamás és Rainer-Micsinyei Nóra újabb kendőzetlen, sokatmondó paródiavideót készített a Nemzet Csótányáról, Nagy Feróról.
A trió nem először veszi célba a Fidesz mellett tanúskodó rockert, de a mostani alkotásuk minden eddiginél durvábbra sikerült: Ferót egyértelműen menthetetlen alkoholistának ábrázolják, akinek a legutóbbi, március 15-ei Békemeneten tett, megdöbbentő kijelentéseit állítják pellengérre.
Kapcsolódó cikk

Molnár Áron kegyetlenül kiosztotta Nagy Ferót, nagyon nekiment, a színész minden határt átlépett, kő kövön nem maradt
Molnár Áron teljesen kifakadt Nagy Feróra a politikai véleménye miatt.
A videó zsenialitása és egyben kíméletlensége a vágástechnikában rejlik. Molnár Áron és Rainer-Micsinyei Nóra kivágott, valós interjúrészleteket használnak fel a Nagy Feróval készült békemenetes felvételekből, és ezeket vágják össze a saját játékkal, mintha egy folyamatos, élő párbeszéd zajlana köztük és a zenész között.
Feró a Békemeneten olyan súlyos mondatokat ejtett ki a száján, mint például: „Legjobb lenne, ha Ukrajna megszűnne, ők valójában úgyis oroszok”, vagy a bizonytalan szavazóknak szánt, cinikus üzenete: „bele a reménytelenségbe”.
Kapcsolódó cikk
A paródiában Molnár Áron és Nóra maguk is súlyosan ittas állapotot színlelnek. A jelenetek során folyamatosan utalnak arra, hogy Feró „megint be van baszva”, és a zenész zavaros, sokak szerint vállalhatatlan gondolatait az alkohol számlájára írják. Amikor a vágásban Feró arról beszél, hogy jó lenne, ha Ukrajna megszűnne, a két színész részegeskedve vág vissza: szerintük jobb lenne, ha inkább a fideszes hazugságok szűnnének meg.
A videó csúcspontja Lengyel Tamás megjelenése. A színész a felvétel végén bukkan fel, szintén látványosan ittasan, és a rá jellemző ironikus túlzással csak annyit ordít torkaszakadtából a kamerába: „Csak a Fidesz!”.
Kapcsolódó cikk

„Kapunk egy atombombát” – Nagy Feró logikája sokaknál kiverte a biztosítékot
Újabb politikai tartalmú videóval jelentkezett Nagy Feró, amely gyorsan vitát váltott ki a közösségi médiában. A Beatrice frontembere ezúttal a háború és a béke kérdéséről beszélt nyíltan, erős kijelentésekkel.