Nagy Feró még mindig aktívan éli az életét, de a 77 éves énekes úgy gondolta, ideje átgondolni az öröklés kérdését, és elkészítette a végrendeletét.

Nagy Feró úgy tartja, az embernek kötelessége gondoskodni a családjáról és komolyan venni mindent, így bár az öregedés még mindig nem tölti el jó érzéssel, megírta a végrendeletét, írjaBlikk.

Ennek az elintézését végül nem én vettem a kezembe, hanem a feleségem, de nekem ez tökéletesen megfelel. Elosztottuk, amink van, nekem az a fontos, hogy mindenki egyformán járjon majd jól, ha eljön az ideje

– mondta az énekes, hozzátéve, hogy nem nagy örökségről van szó. “Van egy házam és két kutyám” – szögezte le. Bevallása szerint furcsa érzéssel tölti el, hogy a házát esetleg eladják majd, hiszen feleségével apránként építették fel otthonukat.

Nagyon sokat dolgoztam rajta, hogy az otthonunk elnyerje a végleges formáját. Mindig eszembe jut, milyen érzés lenne szembesülni a kérdéssel: "eladó-e a ház"? Nem azért dolgoztam, hogy eladják.

“Viccet félretéve, pontosan ez az élet rendje, ezt tudomásul kell venni, ez a gyerekeimé és az unokáimé lesz, ők döntenek a sorsáról” – tette hozzá.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet