Vihar a Paradicsomban? Úgy tűnt, Kiara Lord és Stohl András kapcsolata egyre inkább elmélyül A Nagy Ő-ben, ám a hétfő esti adás előzeteséből nem várt fordulatra derült fény! Amikor Gina elárulta Kiarának, hogy András szerint ő a legfontosabb számára, a felnőttfilmes teljesen kiakadt.
„Ezt mondta, hogy te vagy neki a legfontosabb? Hallod, én idegbeteg vagyok!” – tajtékzott Kiara, majd komoly arccal elhúzta magával Andrást, aki épp a többi hölggyel beszélgetett.
„Én azért nem fogok magamból bohócot csinálni” – szögezte le Lord Stohlnak, aki aztán cseppet sem úgy reagált, mint azt a bombázó felnőttfilmes színésznő elvárta volna:
Kapcsolódó cikk
„Ő igazából nem szereti magát” – A Nagy Ő Melindája keményen nekiment Kiara Lordnak
A Nagy Ő folyamatosan izgalmas fordulatokat ígér, hiszen Kiara Lord egyre közelebb kerül Stohl Andráshoz, miközben a többi versenyző is próbálja elnyerni a színész szívét. Azonban a romantikus pillanatokat a háttérben zajló konfliktusok árnyalják. Szabó Melinda például kimondta, mit gondol a felnőttfilmesről, és oda is szúrt neki a külseje, illetve a szépészeti beavatkozásai miatt.
„Ha te ilyen könnyen azt mondod, hogy oké, hátralépek, akkor oké, csináljuk ezt, akkor menjél haza!” – vágott vissza a színész.
Kiara ezek után határozottan elviharzott, összepakolt, majd – az előzetes szerint – távozni készült a házból. Hogy ez valóban megtörténik-e, vagyis Kiara végleg elhagyja-e Stohl Andrást, az a hétfő esti adásból derül ki, ám a szakértő szerint az ilyen macska-egér játékon alapuló párkapcsolatok nem egészségesek.
Kapcsolódó cikk
Feszült pillanatok: Stohl András reagált Kiara Lord múltjára
Ezt már nem hagyhatta szó nélkül a színész.
– Az emberi kapcsolatoknál az, hogy kapcsolódni akarok-e valakihez vagy nem, döntés kérdése. A se veled, se nélküled kapcsolatokban ez nem valódi döntés, hanem egy bármikor feladható, kidobható lehetőség. Ez egyfajta méricskélés a kapcsolatban, hogy mennyit bír el valójában, s felvetődik, hogy mit keresnek igazán a felek egymás mellett… A nagy kibékülésnek mindig van olyan érzelmi töltete, amitől a felek érzékelik a másik érzelmeit, illetve a hatást egymás felett – mondta lapunknak Csehák Hajnalka, pszichológus, aki szerint az ilyen esetekben alacsony a felek önismerete, és csak felületesen kapcsolódnak egymáshoz.
– Ez egy nagyon egészségtelen dinamika, amit úgy hívott a világhírű kanadai pszichiáter, Eric Berne, hogy „emberi játszmák”. Ezek félelemből táplálkoznak, és – hosszabb távon játszva – mindenképpen megbetegítő viszonyok. Minden egyes összeveszésnél sérülünk egy kicsit, és ha ezek megfelelő sűrűséggel történnek, úgy viselkednek, mint egy seb, amelybe újra és újra belevágunk – magyarázta a szakember. – Semmilyen biztonságérzetet nem tud adni egy ilyen kapcsolat. Érzelmileg érett emberek ezt nem csinálják.
Kapcsolódó cikk
Kiara Lord reagált a drogos vádakra: „Azok az idők már lecsengtek!”
Durva kommentek, bántó beszólások és kemény vádaskodások kísérik a felnőttfilmes képernyős szereplését.


