Frenk sorban az ötödik albumát mutatja be szilveszter előtt az Akváriumban – míg a jó hangulatért az énekes, a jegyekért mi felelünk.

Frenk december 29-én mutatja be Magyar pszichó című lemezét az Akváriumban. Az albumon ezúttal is minden hangszeren az énekes játszik, a zenék és szövegek világa pedig fokozatosan távolodik el a korábbi korongok nagyvárosi éjszakáitól. Frenk ezúttal inkább a személyes terekre reflektál, a vasárnapi ebéd kilátástalanságára, az általános igazságok tévedéseire, arra, ahogy a hétköznapi pszichó folyamatosan kísérti a mindennapjainkat.

Meghalsz kilencedszer, lefagyott ez a rohadt rendszer, elájulnak a vagány szentek, a macskák tuti a mennybe mennek.

– hogy élőben hallhasd Frenk új zenéjét – olyan szövegekkel, mint a fenti –, nem kell mást tenned, mint kommentelni kedvenc Frenk-számodat és betaggelni a barátod, akivel mennél. A tét egy páros belépő.

Nyereményjáték határideje: 2017. december 27-e, éjfél.

Eredményhirdetés: 2017.  december 28-a.

Facebook-esemény: ITT

Időpont: 2017. december 29-e, 19:30

Helyszín: Akvárium Klub, Budapest

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

tisza-ketharmad-alaptorvenymódositas-magyar-peter-vizsgalobiztossag

„Egy politikai furkósbotként működő hivatal” – Csodafegyvert adna a kormány és a saját maga kezébe a Tisza-kétharmad

A Tisza-kormány, Melléthei-Barna Márton képviselő vezetésével, átfogó Alaptörvény-módosítást indított, melynek célja a miniszterelnöki mandátum nyolc évben történő limitálása, ami megakadályozná Orbán Viktor visszatérését, valamint a Lánczi Tamás vezette Szuverenitásvédelmi Hivatal felszámolása Magyar Péter ígéretének megfelelően.