Ugye, mindannyian ismerjük a One Day // Reckoning című slágert? Asaf Avidan, a legnépszerűbb izraeli dalszerző-énekes szerzeménye, amelyet a német Wankelmut dolgozott át. November 21-én a Milleránis Teátrumban hazánkba is ellátogat Asaf.

Négy évvel ezelőtt, 2012-ben az említett dal volt az év slágere, mindenki csak ezt hallgatta – nem hiába, hiszen annyira fülbemászó, hogy lehetetlen kikerülni az utcán. 

Azonban az eredetit kevésbé ismerik, mint a remixelt változatát. Ezt „mindössze” 20, 7 millióan nézték meg, szemben az átdolgozotttal, amit 185+ millióan. Asaf itt egyetlen egy gitáron játssza el, s ahogyan az lenne szokott, az eredetiben felsejlenek olyan sorok, amit a slágerben nem hallhattunk.

Nézzük csak:

Sőt, meg kell említenünk azt is, hogy számos rajongó nem tudta, hogy milyen nemű Asaf. Nagyon magas hangon énekel, így megtéveszthet minket. Most közöljük az egyértelmű tényt: férfi.

A kivételes hangú folk-rock énekes 2013-ban a MÜPA színpadán akusztikus show-val, tavaly a Szigeten pedig teljes zenekarral lépett fel, ősszel viszont ismét egy másik produkciót láthatunk majd tőle, hiszen ezúttal szólóban fog Budapesten koncertezni az Into The Labyrinth Tour keretein belül.

Az énekes az Asaf Avidan & The Mojos frontembereként vált ismertté, az eddigi legnagyobb sikert hozó a már említett One Day / Reckoning Song is még a zenekar közös szerzeményeként futott be, de 2012-től Avidan szóló pályára lépett, első albuma, a Different Pulses is ekkor jelent meg. Második lemezét tavaly adta ki, az őszi fellépésén valószínűleg teljes eddigi életművét felölelő műsorra számíthatunk.

Fotó: Rated.hu
Fotó: Rated.hu

Az Into the labyrinth új albumát mutatja be az énekes. Egyenesen Csehországból jön hozzánk, majd áll tovább a szlovén fővárost megcélozva. Az utolsó állomás december 16-án, Tel Aviv Yafoban ér véget.

Arajongóknak köszönhetően már tudunk hangolódni a Youtube-csatornákra feltöltött videókkal:

A koncerten kizárólag ülőhelyek lesznek, helyfoglalás érkezési sorrendben!

Facebook-esemény: ITT

Időpont: 2016. – november – 21. – 20:30

Helyszín: Millenáris Teátrum

Jegyár: Limitált elővételes jegy: 6. 500 HUF; Elővételes jegy: 7. 500 HUF; Helyszíni jegy: 8. 500 HUF

Jegyfoglalás: ITT

Kép forrása: lamusicblog

 

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

magyar peter alkotmanymodositas tisztito tuz polt peter eltavolitasa

„Azonnal menniük kell!” – Magyar Péter elindította a Tisztító Tűz hadműveletet, Polt Péter mellett még három alkotmánybírót távolít el

Polt Péter, a Tisza Párt és az Alkotmánybíróság átalakítása körüli parlamenti csatározások teljesen új szakaszba léptek a hétfői napon benyújtott módosító javaslatok nyomán. Az új kormányzati elképzelések egy rendkívül egyszerű, de annál hatékonyabb jogi lépéssel szabnának gátat a jelenlegi összetételben működő testület munkájának.

gulyas gergely kanadai-magyar-allampolgarsag-mutyi-utlevel

Titkos kanadai akták buktatták le a fideszes elit jövedelmező útlevélbizniszét, Gulyás Gergely embere milliókat kaszált a HVG szerint

A Külügyminisztérium belső átvilágítása során a diplomaták több olyan gyanús kanadai állampolgársági aktára bukkantak, amelyek a korábbi kormányzati ciklusokban születtek. Velkey György külügyi államtitkár nyilvánosan is bejelentette, hogy a vizsgálatok szerint az államérdekre hivatkozva komoly visszaélések történtek a honosítási eljárások során a tengerentúlon.

tisza-ketharmad-alaptorvenymódositas-magyar-peter-vizsgalobiztossag

„Egy politikai furkósbotként működő hivatal” – Csodafegyvert adna a kormány és a saját maga kezébe a Tisza-kétharmad

A Tisza-kormány, Melléthei-Barna Márton képviselő vezetésével, átfogó Alaptörvény-módosítást indított, melynek célja a miniszterelnöki mandátum nyolc évben történő limitálása, ami megakadályozná Orbán Viktor visszatérését, valamint a Lánczi Tamás vezette Szuverenitásvédelmi Hivatal felszámolása Magyar Péter ígéretének megfelelően.