Megölte magát egy 18 éves fiú. A fiatal az otthonában akasztotta fel magát, ezt pedig online, élőben közvetítette.
A Rendészeti Államtitkárság számolt be a megrázó esetről, amely a fővárosban történt. Egy 18 éves fiatal fiú online élő adásban akasztotta fel magát. Egy chatszobában közvetítette a történéseket, amit többen láttak, de senki nem hívott segítséget.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság segítségnyújtás halált okozó elmulasztásának bűntette miatt indított eljárást.
Kapcsolódó cikk
Kiderült, miért akart öngyilkosságot elkövetni a magyar színész özvegye
Egy családi viszály borította ki.
„Öngyilkosság élőben – senki nem akadályozta meg, senki nem hívott segítséget. Egy 18 esztendős fiatalember dobta el életét fővárosi otthonában, az önakasztást élőben, online közvetítette egy közösségi felületen. A chatszobában többen látták, nézték, senki nem volt azonban, aki segített, vagy segítséget kért/hívott volna. A BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság segítségnyújtás halált okozó elmulasztásának bűntette miatt nyomoz” – írták a Facebookon megosztott bejegyzésben.
Ha ön vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123-as ingyenes lelkielsősegély-számot!
Krízishelyzetben lévő gyermek esetében kérjen segítséget a mobilról is ingyenesen elérhető 116-111-es telefonszámon vagy online chaten!
Kapcsolódó cikk
















