Komoly vádak merültek fel az RTL-lel kapcsolatban. Az senkinek sem jelent újdonságot, hogy a tévében nem minden igaz, amit vetítenek. A show elemek gyakran túlzóak, minden fényes, csillog, valamint drámák és érzelmek olyan széles skáláját vonultatják fel, amely a való életben aligha történhetne meg. Ezek apró kis trükkök, esetleg némi rájátszás, de amit most kezdenek gyanítani a nézők, az sokkal több ennél.
Az Exek csatája egy igen merész vállalás volt az RTL-től, ami nagyon úgy tűnik, hogy bejött, hiszen rengeteg nézőnek lett a kedvence. Minden benne van, amit az ember egy tévéműsortól vár – ármány, fellobbanó szenvedély, egy esetleges kibékülés lehetősége, vita, könnyek és ami a legfontosabb, a sztárpárok a legmocskosabb szennyesüket is kiteregetik a párkapcsolatukról. Így tudhattuk meg például, hogy Kármán Odett már számtalan esélyt adott Kamarás Norbertnek, aki ezeket rendre eljátszotta és semmibe vette a lány érzéseit.
Sokan drukkoltak a párnak, ám egyre több ember gyanakszik a műsorban tanúsított magatartásuk miatt, hogy talán mégsem szakítottak és ez az egész egy jól megszervezett színjáték, amire csak rásegít, hogy a műsor bejelentése előtt nem sokkal vallották be, hogy már nincsenek együtt. Azt se felejtsük el, hogy a szakítás megjátszásában már profik, hiszen az Éjjel nappal Budapestben ezt már egyszer előadták. Ez egy igazán mesteri terv lenne az RTL-től, hiszen az egyik legnagyobb érdeklődést irántuk tanúsítják, ráadásul az elejétől kezdve hangsúlyozták, hogy van esély a békülésre, így egy plusz izgalmi faktort adott a nézőknek, hogy nyomon követhetik a bimbózó románcukat.
Kapcsolódó cikk
„Te egy nárcisztikus, gerinctelen, spicli ember vagy!” – Durván egymásnak esnek a sztárok az Exek csatájában – videó
A június 18-tól elstartoló Exek csatájában nem lesz hiány a botrányokból.
A redditezők állítják, hogy a pár azóta is együtt van, sőt, szokták őket a lakóhelyük közelben látni, de még egy friss közös képet is mutattak róluk. Nem ők az egyetlenek, akikre rávetült a gyanú, hogy a színfalak mögött még mindig szeretik egymást – a nézők úgy tippelik, hogy Osváth Zsolt és Patrik között sincs még minden lefutva, egyáltalán nem lepődnének meg, hogyha 10 évvel a hátuk mögött, a műsor után egy varázsütésre újra egymásra találnának, hiszen annál a hírnél, hogy ők ketten külön utakon folytatják, csak Tóth Gabi és Krausz Gábor válása volt meglepőbb hír.
Kapcsolódó cikk
Osváth Zsolt megdöbbentő vallomása: megcsalta a volt férjét, Patrikot
Nyolc híres expár költözött be az Exek csatája villájába, akik vállalták, hogy újra 0–24 órában együtt léteznek, együtt alszanak és volt szerelmükkel egy csapatot alkotva, a többiek ellen játszanak az akár 40 milliós főnyereményért.