Sallai Nóra és kisfia közel egy évvel ezelőtt szenvedtek súlyos autóbaleset, egy másik sofőr letarolta őket az útról Alsónémediben. A színésznőt ekkor válságos állapotban szállították kórházba, sürgősen vérre volt szüksége, kisfiát azonban nem tudták megmenteni, Bende nem sokkal a karambol után elhunyt.
A Jóban Rosszban egykori Mónika nővérét egy ideig mesterséges kómában tartották az orvosok, sokáig kritikus volt az állapota. Hetekkel a baleset után került le a lélegeztetőgépről, majd végeláthatatlan kezelésekkel folytatódott a gyógyulása.
Sallairól a tragikus baleset óta csupán informátoroktól lehetett hallani a sajtóban, a színésznő azonban nemrég a story.hu-n keresztül üzent a nyilvánosságnak.
Kapcsolódó cikk
Végre fellélegezhet Sallai Nóra és családja: kimondták a szakértők
Sokáig az osztott felelősség kérdése lebegett Sallai Nóra feje felett.
„Szeretnék minél előbb meggyógyulni és visszatérni az életbe. Ezt vettem célul. A családom és a barátaim segítenek ezen az úton!” – nyilatkozta a portálnak Sallai Nóra.
Kapcsolódó cikk
Fordulat: meggyanúsították a Sallai Nóra kocsiját letaroló száguldozót – Árulja az összetört BMW-t a halálos baleset okozója
Fél éve az egész ország együttérzett a Jóban Rosszban színésznőjével, Sallai Nórával, akivel feldolgozhatatlan tragédia történt.


