Schóbert Norbi és az ország sorsa: a fitneszguru olyasmit mondott Orbán Viktornak, amit kevesen mertek volna így felvállalni.
Schóbert Norbi is ott volt a hétvégén Orbán Viktor országjárásának szentendrei állomásán. A fitneszguru közös fotót posztolt a miniszterelnökkel, és videót is ígért az eseményről, amit nemrég közzé is tett az Instagram-oldalán.
A videóban Vitályos Eszterrel és Orbán Viktorral is beszélgetett.
Kapcsolódó cikk
„Eddig bírtam a gyalázatot!” – Schóbert Norbi szerint a Békemenet lesz a végső válasz a kritikákra
Egyre jobban támogatja a Fidesz a fitneszguru.
„Miniszterelnök úr! Szeretném megköszönni a magyar nép nevében, amit Magyarországért tesz. Ön egy igazi honvédő miniszterelnök!” – mondta Orbán Viktornak.
Kapcsolódó cikk

„Van az a pénz, amiért hajlik a gerinc” – Molnár Áron válaszolt Schóbert Norbinak
Folytatódott Molnár Áron és Schóbert Norbi közösségi médiában zajló üzengetése, ezúttal a színész válaszvideójával.
Orbán erre azt felelte, „próbálkozik, békei időkben, háborús tempóban”, majd kezet is ráztak a fitneszguruval, aki az utóbbi hetekben maximumra tekerte a saját fideszes kampánypotméterét, miközben felesége, Rubint Réka egy tiszás képviselőjelölt nyelvbotlásán élcelődött.
Kapcsolódó cikk
Schobert Norbi Brüsszelt hibáztatja a válságért – Nagyon borúsan látja az elkövetkező időszakot
De nem gondolja, hogy a Fidesz üzenetét hangoztatja.



