Az elődöntő előtti feladatban a versenyzőknek családtagokkal együtt kellett főzniük, ahol Dávid az édesanyját kapta partnerként, akivel korábban évekig nem is beszélt. A Séfek Séfe sztárja csúnyán kiakadt rá.
A Séfek Séfe 2026-os évada a végéhez közeledik, így a versenyzőkön is egyre nagyobb a nyomás, hiszen már az elődöntőbe jutásért küzdöttek.
Az egyéni főzés során ráadásul az amatőr és profi szakácsokhoz családtagok is érkeztek, hogy a lelki támogatás mellett a feladat során is segítsék őket. Így Molnár Dávid édesanyjával együtt főzött, bár kiderült, nem volt éppen felhőtlen viszonyuk, sőt évekig nem is beszéltek egymással.
Kapcsolódó cikk
„Nem fogom megjátszani magam senki kedvéért” – Piró emelt fővel és nagy tervekkel távozott a Séfek séfe konyhájából
Piró bár elköszönt a Séfek séfe küzdelmeitől, a kiesése után tett vallomása bebizonyította, hogy számára ez a verseny csupán egy új és izgalmas fejezet kezdete volt az életében.
A Séfek Séfe versenyzőihez családtagok érkeztek, hogy segítsék őket az utolsó nap séfe kitűzőért folytatott küzdelemben, aminek a legtöbben nagyon örültek. Dávid ennek kapcsán el is árulta, hogy a édesanyjával nem volt mindig ilyen jó a viszonyuk.
„Nagyon jó érzés volt anyut látni, hiszen már nem találkozunk minden nap, sőt volt idő édesanyámmal, amikor nem voltunk olyan jó kapcsolatban, és négy éven át nem beszéltünk. De azóta újra közelebb kerültünk egymáshoz” – vallotta be őszintén Vomberg Frigyes csapatának határozott szakácsa.
Kapcsolódó cikk
A Séfek Séfe 2026-os évadának legutóbbi kiesése hatalmas port kavart a versenyzők éles kritikái miatt
A Séfek Séfe legutóbbi adása soha nem látott feszültséget hozott, amikor egy mindenki által kritizált versenyző távozása után elszabadultak az indulatok a stúdióban.
„Utoljára, amikor anyával főztem, akkor simának tűnt a dolog, így most is erre számítok” – tette hozzá.
Vomberg Frigyes versenyzői közül egyértelműen Molnár Dávid a legprofibb, aki foggal-körömmel harcol a győzelemért. Az elődöntő előtti napon azonban úgy tűnik, elszakadt nála a cérna, amikor édesanyjával kellett bizonyítania az egyéni főzésben. Ugyanis, amikor az ételük nem éppen úgy alakult, ahogy tervezték, a szakács kiabálni, csapkodni és dobálózni kezdett.
„Tényleg kiakadtam. Legszívesebben inkább kisétáltam volna” – közölte dühösen, amire már az anyukája sem tudta, hogyan reagáljon.
Kapcsolódó cikk
A Séfek Séfe 2026-os évadának legutóbbi kiesése hatalmas port kavart a versenyzők éles kritikái miatt
A Séfek Séfe legutóbbi adása soha nem látott feszültséget hozott, amikor egy mindenki által kritizált versenyző távozása után elszabadultak az indulatok a stúdióban.
„Dávid időnként hirtelen, ha nem úgy haladnak a dolgok, ahogy szeretné. A kudarctűrés az nem az erőssége, és ilyenkor ingerült tud lenni” – fogalmazta meg finoman Éva, miután látta, hogy a fia már dobálja az eszközöket, sőt még bele is rúgott egy földre esett tálba.
Kapcsolódó cikk
Érzelmes búcsú a Séfek séfe legutóbbi adásában: a kieső versenyző őszinte vallomással és könnyek között hagyta el a stúdiót
A Séfek Séfe legutóbbi adásában Máté nemcsak a konyhát, hanem 1 füst alatt az egész vendéglátóipart is ott hagyta, miután elsírta magát a kamerák előtt.



