Vajon mi történhetett?
Hétvégén nagyot durrant a Sztárban sztár All Stars második élő show-ja. A versenyzők most is szédületes átalakulásokat mutattak be. A zsűri ismét sziporkázott, és megint csak egy világsztár foglalt helyet köreikben. Natalia Oreiro teljesen új szint hozott az összeszokott csapatba.
Az uruguayi színésznő remekül érezte magát még akkor is, ha a nyelvi akadályok időnként megnehezítették a dolgát. És ahogy az lenni szokott, most is négy ember számára ért véget az ország legnagyobb házibulija. Amit ki-ki a maga vérmérséklete szerint vett tudomásul.
Kapcsolódó cikk

Szabó Zsófi szerint „bármilyen is a politika, nem fér bele” a Magyar Pétert láncos kutyaként ábrázoló AI-fotó
A jobboldali nézeteit nemrégiben felvállaló műsorvezető állítása szerint nem tudja, ki állhat a fideszes médiabirodalomhoz tartozó megyei lapok által összehangoltan publikált kép mögött.
Ezek alapján azt mondhatnánk, a sikerrecepten cseppet sem változtattak a készítők. Ez azonban nem teljesen igaz. Ugyanis a szemfüles tévénézők kiszúrtak egy érdekes különbéget a tavalyi évadhoz képest. Ahogy akkor is, most is Szabó Zsófi a háttérműsor házigazdája.
Egy évvel ezelőtt, a reklámszünetek előtt kedélyesen elbeszélgetett a zsűritagokkal. Rendszerint volt köztük egy kisebb párbeszéd, amely többnyire poénkodásba vagy velős beszólásokba torkollott. Ez idén teljesen eltűnt. A csinos műsorvezető már csak Tillával kommunikál a reklámszünetek előtt, és szinte csak a versenyzők produkciójáról beszél.
Kapcsolódó cikk
Orosz Barabara után Szabó Zsófi is távozik a TV2 Mokka műsorából
Orosz Barbara váratlan kirúgása után két új műsorvezetővel folytatja a Mokka, így a pletykák beigazolódtak: Szabó Zsófi is távozik a TV2 Mokkából.
Ez persze lehet pusztán a véletlen műve. Akárhogyan is, ez a változás azért is különösen érdekes, mert néhány hónapja még ő maga is egy zsúriszékben foglalt helyet, hiszen A Nagy Duett ítésze volt.
Az elmúlt időszakban egyértelműen a TV2 egyik húzóneve lett. Tavaly megkapta az Ördög Nóra és Stohl András vezette Újratervezést, ahol rászoruló családoknak segítenek az otthonteremtésben. A Mokka egyik arca lett, és versenyzője volt a Dancing with the Starsnak is.
Kapcsolódó cikk
„Annyira boldog voltam, hogy nem vagyok hülye!” – Szabó Zsófi a neurológusnál jött rá, hogy a migréngyógyszere miatt tompult be
Vasárnap este a fináléjához érkezett A Nagy Duett idei évada. Az adás elején a műsorvezetők megkérdezték Szabó Zsófit, hogy érezte magát a műsorban zsűritagként, miután kapott hideget-meleget.



