Szebesi Istvánnak feltörték a Facebook-oldalát, és hiába próbált meg mindent, nem tudta visszaszerezni.

Szebeni IstvánMokkának mesélte el, hogy hackertámadás érte a 90 ezer követővel rendelkező Facebook-oldalát, írja168.

Nekem hat év munkám volt abban, hogy felépítsek egy ilyen követői oldalt 90 ezer követővel.

A műsorvezető a mai napig nem érti, hogyan törthették fel az oldalát, hiszen még kétlépcsős bejelentkezést használ. Két hétig próbálta visszaszerezni az oldalt, még egy céget is megbízott, de nem járt sikerrel. 

„Leellenőrizték a Facebooknál, el kell küldened a személyi igazolványodat, a jogosítványodat, videót kellett készítenem jobbról-balról, amit leokéztak, hogy én vagyok-e. Én vagyok. Majd oda lyukadtam ki, hogy a Facebooktól visszakaptam egy üzenetet, hogy nemhogy a követői oldalamat nem adták vissza, hanem még letiltották a sima Facebook-oldalamat is, a sima profilomat, hogy az nem én vagyok.”

Én, Szebeni István nem tudom bebizonyítani a Facebooknak, hogy én Szebeni István vagyok

– mesélte. A Facebook-oldala egyébként továbbra is aktív, a hacker használja, a napokban például ötórás élő közvetítést tartottak rajta. 

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

orbes-legbefolyasosabb-magyar-nok-2026-orban-anita-tisza-part

„Eltűnt a tavalyi első Lévai Anikó” – Kíméletlenül lecsúsztak az Orbán-család tagjai a csúcsról, döbbenetes nevek vették át az irányítást a Forbes legbefolyásosabb női között 2026-ban

Példátlan és történelmi átrendeződést hozott a 2026-os esztendő a hazai női elit körében, miután a gazdasági magazin legfrissebb rangsorában szinte teljesen kicserélődött a legbefolyásosabb szereplők névsora. A kormányváltás egyenes következményeként a lista élmezőnyét dominánsan letarolták az új államigazgatás frissen kinevezett női politikusai, miközben a korábbi évek érinthetetlennek hitt figurái drasztikus zuhanást könyvelhettek el.

kaufmann balazs novak katalin kegyelmi ugy lemondas ovoda granat

„Kézigránátot találtak a tűzcsapon” – a kegyelmi botrányt kirobbantó újságíró most feltárta, hogyan fenyegették meg a gyerekeit Novák Katalin lemondása után két nappal

Kaufmann Balázs, a 444 újságírója – aki a cikkével kirobbantotta a kegyelmi botrányt – most személyes bejegyzésben tárta fel: Novák Katalin lemondása után két nappal kézigránátnak látszó tárgyat helyeztek el gyerekeinek óvodájánál. „A feleségem zokogott, én próbáltam információkat szerezni.”

rogan barbara rogan antal luxus lebuktatas

„Rogán Barbarának 120 millió a krokodilbőr táskája – azt érti mindenki” – Tóth Ildikó most büszkén vallotta be, hogy ő állt a NER-feleségek luxusát leleplező anyagok mögött

Tóth Ildikó befektető, a Cápák között műsorból is ismert üzletasszony most büszkén vallotta be: ő és baráti köre állította össze azokat az anyagokat a NER holdudvar luxizásáról, amelyeket Hadházy Ákos tett közzé. Köztük Rogán Barbara 120 milliós krokodilbőr táskájának leleplezését is.