15 év után vált el előző párjától. Ivancsics Ilonát már szeretnék újra boldognak látni a rajongók. Hiszen a színésznő tavaly év elején erősítette meg, hogy 15 év után szakítottak a párjával. A színésznő nagyon szomorú volt, de a Borsnak elárulta, hogy nem tányércsörömpölős véget ért a kapcsolatuk, hanem:
Kapcsolódó cikk
Elhunyt Horváth Ádám, aki Nagy Imre újratemetését és a Szomszédok sorozatot rendezte
„Barátságban váltunk el, közös akarattal, megbeszélve azt, hogy nincs értelme abban maradni, ami nem működik. Azt remélve, hogy az elválás mindkettőnk számára magában hordozza a reményt arra, hogy bár nem vagyunk már fiatalok, igenis van esélyünk arra, hogy teljes és boldog életet éljünk szakmailag és a magánéletünkben is” – mondta Ivanovics Ilona. A színésznő azóta egyedül van, nincs új párja. A Story magazin tavaszi különszámának címlapján mégis egy roppant sármos férfi oldalán látható. A titokzatos lovagról pedig előjáróban az is kiderül, hogy a mesterséges intelligencia alkotta őt a fotó erejéig. Ránézve ezt mondta nevetve a lapnak Ivancsics Ilona:
Kapcsolódó cikk
„Jó pasi, de már most látom, hogy megint beleválasztottam a tutiba. Vagány fazon, a szeme sem áll jól, de ez tetszik. Biztosan randiznék vele. Úgy hiszem, nem lenne monoton, otthonülős a kapcsolatunk. Szerintem olyan olaszosan hangosan vidám. De nem baj, mert unatkozni egyedül is tudok” – tette hozzá. Bár nehéz időszak áll a színésznő mögött, már túl van a szakításon a Szomszédok Vágási Jutkája. A lap szerint Ivancsics Ilona két év egyedüllét után ismét nyitott a szerelemre.
Kapcsolódó cikk
