Tóth Andi horvátországi nyaralásáról is rendszeresen posztol, ám a fotókon gyakran feltűnt egy férfi is, akiről azonnal találgatni kezdtek a rajongók.

Tóth Andi nyaralós Instagram-történeteibe gyakran egy Tóth vezetéknevű férfi szerepel, írja168.

A rajongók arra gyanakodtak, hogy a férfi vagy az énekesnő új párja, vagy a testvére lehet. 

Végül az énekesnő eloszlatta a pletykákat, és lerántotta a leplet a férfi kilétéről. 

Srácok hagyjátok már abba! Isti nem a testvérem, nem a pasim, ő egy haverom és nem, nem ő csinálja rólam a félmeztelen képeket reggel az ágyból, hanem Ada, aki szintén eljött velünk nyaralni és egy szobában vagyunk

– mondta.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar aniko vagyona

“Krumplit és almát tároltunk itt” – A pincében él az OnlyFanson havi 5 milliót kereső Molnár Anikó

Az egykori Nagy Ő, Molnár Anikó már rövid idő alatt is hihetetlen sikereket ért el az OnlyFansen, és azt is elárulta korábban, hogy körülbelül havi 5 milliót keres a testével. Ez az összeg azóta már növekedhetett, ugyanis nemrégiben házfelújítást is tartott az édesanyja otthonában a bombázó. Most abban a házban laknak ketten, ahol Anikó felnőtt, de elválasztották a tereket.

lekai kiss ramona az ev musorvezetoje

Lékai-Kiss Ramóna lett az év műsorvezetője – Ördög Nóra így reagált:

Ördög Nóra és Lékai-Kiss Ramóna, a TV2 két ismert arca, évek óta meghatározó szereplői a magyar televíziózásnak. Szinte minden műsorban feltűnnek, akár mint műsorvezetők, akár zsűritagként. Az idei GLAMOUR Women of the Year gálán ismét összecsaptak, ezúttal az “Év műsorvezetője” díjért, amelyet végül Ramóna nyert meg.