Érdekes titkot fedett fel Tóth Gabi a Megasztár zsűriszékében ülve. Az énekesnő a két produkció között vallotta be a kollégáinak, hogy már régóta nem mer szandálos képet megosztani magáról, mert állítása szerint rá vannak kattanva a lábfétises emberek. Marics Peti szerint az énekesnőnek ez jelentheti a nagy visszatérést.
Október első hétvégéjén van a 2025-ös Megasztár előválogatójának utolsó fordulója. A zsűritagok azonban még mindig meg tudják lepni a nézőket. Tóth Gabi például azt mondta, hogy már egy jó ideje nem meri megmutatni a meztelen lábát.
„Szandálos képeket nem merek kitenni, mert legalább 10 éve a lábfétisesek rám vannak gerjedve. Olyan szinten, hogy beraktak lábfétises csoportokba.” – osztotta meg az énekesnő a zsűritársakkal.
Kapcsolódó cikk
Csupasz lábával hergelte Tóth Andit Majka az X-Faktor legújabb adásában
Az X-Faktor legújabb adásában Majka humorosan provokálta Tóth Andit, amikor a zsűritag lábfóbiáját kihasználva többször fellóbálta a lábát az asztalra és a székére.
„Te hülye vagy, akkor ezzel kellene hakniznod! Visszajött a hype: visszatér Tóth Gabi.” – reagált azonnal Marics Peti.
Kapcsolódó cikk
Tóth Gabi ruhája teljesen felcsúszott a Megasztárban, mindent látni lehetett a kamera azonnal vette
A zsűritársak is sokkot kaptak a meglepő villantástól.



