Rendet tettek a testvérek között, egy mondat, de az gyomron üt.
Derült égből villámcsapásként tűnt fel az interneten Tóth Vera kommentje, melyben arra a kérdésre válaszol, hogy őt miért nem lehet látni a tehetségkutató műsorok zsűriszékében, holott teljesítménye és tehetsége miatt bőven ott lenne a helye.
Az énekesnő a rövid, megszokott, udvarias válaszok helyett igencsak bő lére eresztette a mondanivalóját és a sárga földig elhordta magát a formátumot, de a zsűritagok is bőven kaptak a kritikából.
Kapcsolódó cikk
Tóth Vera a Megasztárról: A mostanit egyenesen szégyellem és kikérem magamnak
A testvére, Tóth Gabi is a zsűri tagja a Megasztárban.
Ebben csupán az a kellemetlen, hogy Tóth Vera testvére is ott ül a zsűri soraiban és kár lenne tagadni, hogy a legtöbb balhé körülötte generálódik.
A tavalyi zsűri kifejezetten visszafogott volt és a hangsúlyt igyekeztek a zenei edukálásra és a tényleges segítségre fektetni, ám ez sajnos nem hozott annyi nézőt, mint a csatorna remélte, a konkurens X-Faktort többen választották a Megasztár helyett. A csatorna természetesen azonnal lépett és Marics Petin kívül mindenkit lecseréltek azzal a nem titkolt szándékkal, hogy a több poén, a kiabálás, a balhék és beszólások majd több nézőt érdekelnek. Annak ellenére, hogy mást sem olvasni az idei évadról, csak hogy kritikán alulira sikeredett és messze még a vége, a csatorna úgy nyilatkozott, hogy eddig igencsak elégedettek a számokkal.
Kapcsolódó cikk
Tóth Gabi túltolta a káromkodást a Megasztárban? Ki akart menni a stúdióból, hogy megverje a versenyzőt
Marics Peti köpni-nyelni nem tudott.
A testvérharc úgy tűnik elkezdődött, Tóth Gabi és válaszolt, bár nem nevezte meg konkrétan Tóth Verát.
Tóth Gabi elmondta, hogy nincs ideje a kritikusaival foglalkozni, mivel ennél fontosabb dolga is akad, de egyértelmű volt, hogy valamiféle feszültség húzódik a háttérben. Tóth Vera nem először kritizálta a húgát, elmondta, hogy több alkalommal kaptak már hajban és mind személyiségében, mind a szerelmi életében voltak olyan pontok, amikkel nem tudott azonosulni, de eddig mindig elsimították a konfliktusokat. Az internet a kettőjük botrányával van tele, ami nem tudjuk, hogy hová tud még gyűrűzni, a helyzet komolyságát mutatja, hogy még a TV2 is adott ki közleményt a történtekről.
Az eset eljutott ByeAlexhez is, aki igen ritkán kommentel bulvárral kapcsolatos dolgokat (hacsak az adott cikk nem róla szól), most viszont az eset elérte az ingerküszöbét és egy cikk alatt az alábbi kommentet hagyta:
Kapcsolódó cikk
Tóth Gabi megszólalt, miután Tóth Vera szerint a Megasztár ciki és lelketlen, szégyelli: „A gyerekem fontosabb”
Nincs ideje a nővére kritikájával foglalkozni.
„el nem tudom képzelni, hogy nyilvánosan bántsam a húgomat vagy ő engem (szmájli)”.
A rövid, tömör, velős, ám annál elgondolkodtatóbb hozzászólás biztosan eljut testvérekhez is, akikek nem olyan régen rendeződött el a családi élete: Krausz Gáborral való válása után Tóth Gabi és édesanyja között nem volt felhőtlen a viszony, ám ezt mára elsimították, így biztosan egyiküknek sem érdeke, hogy újabb ellenségeskedés vegye kezdetét egy alapvetően szerető családban.
Kapcsolódó cikk
Marics Peti odapirított Tóth Gabinak, szerinte igazi manipulátor az énekesnő, méghozzá „a legdurvábbik fajta!” – videó
Marics Peti nem félt kijelenteni, hogy szerinte bizony Tóth Gabi a manipulációhoz folyamodik a Megasztárban a versenyzők kiválasztása során.



