A közismert üzletasszony hosszú évek küzdelme után végre megosztotta második babája első fotóit a világgal. Vajna Tímea életének legszebb időszakát éli: két gyermek boldog édesanyja lett.
A borsonline.hu beszámolója szerint Vajna Tímea nemrég adott életet második gyermekének, akit a Hailey névvel ajándékoztak meg. Az édesanya szinte még mindig nem hiszi el, hogy a rengeteg próbálkozás, a fájdalmak és a csalódások után végül nem egy, hanem két gyermeke is lehetett.
Első kisbabája béranya segítségével született meg, a második csoda viszont már a saját testében növekedett – és két hete világra is jött.
Kapcsolódó cikk
Palácsik-Ráthonyi Tímea fehérneműs fotókkal tudatta, bármelyik pillanatban megérkezhet a babája
Kislánya napokon belül világra jön.
„2 hete megérkezett Hailey, egy apró nyári csoda, ami beragyogta a lelkünket a testvérével együtt. Még mindig nem tudom felfogni, hogy annyi megpróbáltatás után végre sikerült ez a két kis tündér. A császármetszés óta most kezdtem csak jobban lenni” – írta meghatottan Vajna Tímea közösségi oldalán.
Vajna Tímea éveken keresztül küzdött azért, hogy édesanya lehessen. A béranyaság – ami hazánkban még mindig tabutémának számít – volt az egyetlen lehetőség, amikor orvosilag úgy tűnt, hogy természetes úton nem jöhet össze a várandósság. Az első gyermek így született meg, majd a sors – minden orvosi kétely ellenére – lehetővé tette, hogy Tímea saját testében is kihordjon egy babát.
Kapcsolódó cikk
Könnyes szemekkel olvassuk: Most jöttek a hírek Palácsik-Ráthonyi Tímea babájáról
„Mérhetetlen lelki fájdalmat éltem át.”
A mostani boldogság azonban fizikai és lelki kihívásokkal is járt. A császármetszést követően Tímea csak most kezd igazán jobban lenni, de elmondása szerint minden fájdalmat és küzdelmet megért ez az élmény.
Kapcsolódó cikk



