Az Alpokból posztolt megható vallomást Windisch László, az Állami Számvevőszék elnöke, aki szerelmével, a politikától visszavonult Varga Judittal tekert éppen a tenger felé. A páros először tett közzé közös fotót, mióta összejöttek.
Az Alpokból jelentkezett be Windisch László, az Állami Számvevőszék elnöke és szerelme, a politikától visszavonult, időközben asztalosnak felcsapó volt igazságügyi miniszter, Varga Judit.
A páros most először tett ki közös fotót – vette észre a 444.hu.
Kapcsolódó cikk
Varga Judit ismét jelentkezett: az asztalosvizsgájára készül
Varga Judit volt igazságügyi miniszter a Dialog Ungarn és a Deutscher Wirtschaftsclub Ungarn (Dialógus Magyarország és Magyarországi Német Gazdasági Klub) rendezvényén vett részt, ahol elmondta, hogy jelenleg a gazdasági életben tervezi a jövőjét.
A poszt szerint Windisch betegségből épült fel, úgy fogalmaz: „Talán sorstásaimnak bíztatást, kapaszkodót jelenthet. Még nincs egy éve, hogy akut myeloid leukémia egy fajtájával diagnosztizáltak.”
„Volt minden… kemoterápia, arzén, művese kezelések, sok hét kórház, utána még 7 hónap mindennapos kezelés. Voltak hullámvölgyek, nehéz hetek” – emlékezik vissza Windisch.
Kapcsolódó cikk
Varga Judit több mint egy év után posztolt újra: „Ez még csak a kezdet”
Megmutatta első munkáját is.
„De most épp az Alpokból biciklizünk a tenger felé. Süt a nap, a világ és az élet gyönyörű! Soha ne add fel! Mindig van remény! Bízz Istenben és az orvosaidban!” – biztat az ÁSZ-elnök.
Már több mint egy éve kiderült, hogy ők ketten egy párt alkotnak, de először decemberben mutatkoztak együtt nyilvános eseményen az Ők tudják, mi a szerelem című romantikus film premierjén. Idő közben már közös asztalosvállalkozást is indítottak: Windisch László már 2020 óta végzett asztalos, Varga Judit pedig nemrégiben büszkélkedett el vizsgamunkájával, egy fiókos tévészekrénnyel. Ugyanakkor magánéletükről nem sokat tudni.
Kapcsolódó cikk
Molnár Áron Novák Katalinnak: „Követhetnéd a barátnéd, Varga Judit példáját, és választhatnál rendes szakmát” – videó
A csütörtökön közzétett videójában egyenesen a volt köztársasági elnöknek üzent, az inkorrektségről, a kegyelmi ügyről és Varga Juditról is említést téve.


