Az X-Faktor legújabb adásában Majka humorosan provokálta Tóth Andit, amikor a zsűritag lábfóbiáját kihasználva többször fellóbálta a lábát az asztalra és a székére.
Az X-Faktorban egy igazán komikus jelenet zajlott le, amikor kiderült, hogy Tóth Andi nem igazán szereti látni a csupasz lábat. Az énekesnő azonban nem úszta meg, és Majka elkezdte „terrorizálni” a műsor közben.
Tóth Andi megkérdezte a zsűritagokat: „Melyikőtöknek büdös a lába?” Erre Majka rávágta: „Nekem nem.” Andi hozzátette: „Pedig lábszag van.” Majka ekkor viccesen megjegyezte: „Tudod, milyen jószagú az én lábam?” Majka levette a cipőjét és a zokniját, miközben Andi többször mondta: „Nem akarom látni, nem szeretem a lábakat!”
Kapcsolódó cikk
Gáspár Lacinak elege lett Majkából, ott akarta hagyni az X-Faktort
Az X-Faktor válogatójában feszült pillanatoknak lehettünk szemtanúi. Egy régi ismerős is feltűnt: Patai Anna.
Majka ezt követően hozzátette: „Szép lábam van.” Kijelentette, hogy az énekesnő lábfóbiás, és többször fellóbálta a pucér lábát az asztalra, Andi irányába. Eközben Gáspár Laci kiabálta neki: „Nem mered!” Végül Majka az énekesnő székére is rátette a lábát.
Kapcsolódó cikk
Tóth Andi 26 évesen őszülni és ráncosodni kezdett: „Megsínylette a bőröm és a hajam az elmúlt tíz évet”
Most már sokkal tudatosabb az arc- és bőrápolás terén, jobban odafigyel arra, milyen termékeket használ.



