Kapcsolódó cikk
„A legfelsőbb kapcsolatokkal takarózott” – Új dokumentumfilm mutatja be a gyermekvédelmi rendszer visszásságait, a Szőlő utcai botrányt és Juhász Péter Pál szerepét
A Babák című dokumentumfilm feltárja Juhász Péter Pál, a Szőlő utcai intézet volt igazgatójának szörnyű tetteit és állítólagos magas rangú kapcsolatait 2026-ban.
Juhász Péter Pál fekete kanapéja
Kapcsolódó cikk

Eltüntettek a Kék Fény archívumából egy Szőlő utcában készült riportot, amiben Juhász Péter Pál és Kovács-Buna Károly is szerepel
Napokkal ezelőtt még fent volt a Kék Fény című bűnügyi műsor Youtube-csatornáján, mára viszont elérhetetlenné vált az a Gyerekfogda címet viselő 2019-es anyag, amelyet a Szőlő utcai javítóintézetben forgattak és amelyben feltűnik szereplőként mások mellett Juhász Péter Pál és Kovács-Buna Károly is – szúrta ki a 444.
Újszilvási nyomok és az igazság
Kapcsolódó cikk
„Titokban árverezték el” – most derült ki, ki vette meg a Szőlő utcai javítóintézet épületét, és a NER-kapcsolat mindenkit sokkolt
Márciusban a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő 2,6 milliárdért árverezté el az egykori Szőlő utcai javítóintézet épületét – de a vevő neve akkor titok maradt. Most felkerült a tulajdoni lapra: a Market-csoport vette meg.
A helyszínelők UV-fény alatt bukkantak rá a lemosott kanapé titkaira, miközben az átfestett hálószobafalak a rendszerszintű bűnpártolás gyanúját vetik fel.
Kapcsolódó cikk

Mi történt? Bangó Sándor, „Zsolti bácsi” áldozata visszakozik a Szőlő utcai ügyben
Habár korábban úgy tűnt, a nyilvánosság végre megismerheti a Szőlő utcai bántalmazások egyik kulcsfigurájának, „Zsolti bácsinak” a valódi nevét, a botrány koronatanúja, Bangó Sándor drámai bejelentést tett: a továbbiakban nem viszi tovább ezt a szálat.