Kapcsolódó cikk
Sokkoló számok érkeztek: Mégsem omlott össze teljesen a propaganda, a NER médiabirodalma?
Brutális leépítési hullám és teljes pánik söpör végig a tizenhat évig érinthetetlennek hitt kormánypárti médiumokon az április 12-i választási vereség után, miközben néhány portál megdöbbentő módon még növelni is tudta az olvasótáborát.
Melléthei-Barna Márton szerint a hivatal pusztán a sajtó és a polgárok elnyomását szolgálta
Kapcsolódó cikk
„Ma felvettük az utolsó adásunkat” – megszűnik Vincze Emília és Varga Ádám fideszes propagandaműsora, akik még a választás előtt Hann Endre munkanélküliségén viccelődtek
Vincze Emília bejelentette: megszűnik a Fair Right napi propagandaműsora. A csatorna, amely a választás előtt még Hann Endre munkanélküliségén viccelődött – miközben a közvélemény-kutatásokat hiteltelenítette –, most csendben leáll.
Tárkányi Zsolt, Bódis Kriszta és Csontos Bence a józsefvárosi családok védelmében is fellépett
Kapcsolódó cikk

„Hatályát veszti az Alaptörvény R) cikk (4) bekezdése” – egyetlen mondattal szántják be a Szuverenitásvédelmi Hivatalt, és a rendszer legsötétebb intézményének rövid élete ezzel véget ér
A Tisza-kormány első Alaptörvény-módosítási javaslatával alaptörvényi szinten szünteti meg a Szuverenitásvédelmi Hivatalt – egyetlen mondattal. A 2024 februárjától 2026 áprilisáig működő intézmény a NER legsötétebb örökségei közé tartozik.
A Tisza Párt két törvényjavaslattal egyszerre törölné el a Szuverenitásvédelmi Hivatalt, büntetné a politikai ellenségkép-gyártást, és megakadályozná a józsefvárosi lakóépületek állami kisajátítását.
Kapcsolódó cikk
„Ez már nem szuverenitás, ez üzlet” – Döbbenetes összeget tömtek abba a magazinba, amely Orbán Ráhel bababoltját reklámozta
Elképesztő botrány rázta meg a hazai közéletet, ugyanis kiderült, hogy a Szuverenitásvédelmi Hivatal kommunikációs büdzséjéből negyedmilliárd forint landolt annál a lapnál, amely korábban Orbán Ráhel bababoltját népszerűsítette.