
Ádám Attila a döntőbe jutott a Megasztár 2025-ös évadában: Ezzel a dallal nyűgözte le a nézőket
Balázs Fecó Homok a szélben slágerét adta elő.

Balázs Fecó Homok a szélben slágerét adta elő.

Miután még egy versenyző kiesett a Megasztár elődöntőjében, kialakult a jövő heti döntőbe jutó top 4-es mezőnye. A szombat esti műsor izgalmakban és fantasztikus produkciókban bővelkedett.

A Megasztár színpadán váratlanul újraéledt a legendás Csillagdal. Hat korábbi sztárversenyző lehengerlő előadásával fokozta az amúgy is a tetőfokán álló hangulatot.

Öt versenyzővel folytatódott az X-Faktor harmadik élő show-ja, amelyből Nazyra esett ki az első körben. A második fordulóban az öt énekes produkciója alapján – a korábban megszokottak szerint – két versenyzőt ültethetett a zsűri a biztosan továbbjutók székeibe.

Hófehér szettben érkezett az X-Faktorba az egyetlen női mentor, Tóth Andi. Első ránézésre elegáns, visszafogott stílust választott az élő show-ra, de ez a benyomás csak addig tartott, amíg szét nem nyílt a fehér zakó, alatta ugyanis csak egy szintén fehér melltartó takarta az énekesnőt. A közeli képeken az is látszott, hogy a testét apró csillámok borítják, de enélkül is kiragyogott volna a mentorcsapatból.

Az X-Faktor harmadik élő műsora ezúttal is sok izgalmas pillanatot tartogatott. Az előző adásban hat énekes maradt versenyben. A szombati műsorban két körben léptek színpadra a versenyzők, a Tonix Honix, Istenes Márkó, Belano, Nazyra, Farkas Ancsi és Varga Imi. Első produkciójuk alatt a közönség folyamatosan szavazhatott, és a legkevesebb szavazatot kapott versenyző automatikusan kiesett a versenyből.

Már javában zajlik a Megasztár elődöntője, és kiderült, ki esett ki elsőként. A közönség szavazatai döntöttek arról, hogy ki juthat tovább a második körbe, és ki adhat elő újabb dalt este. A csillagra Pyfu és Lengyel Johanna került, így ők biztosan nem búcsúzhattak az elődöntő első fordulójában.

Sok a baleset országszerte, rengeteg gondot okozott a havazás, a megváltozott útviszonyokhoz nem minden sofőr tudott alkalmazkodni. Ám könnyen lehet, még csak most jön a neheze számunkra. Erre figyelmeztet a Budapesti Közművek, a cég sajtóközleményt adott ki arról, mi várhat ránk, mire érdemes figyelnünk.

A Megasztár adásai eddig sem nélkülözték a drámai pillanatokat: volt már nagy összeveszés, kiviharzás és számos felejthetetlen produkció. A feszültség ezúttal már az élő show előtt elkezdődött – derült ki Goják Jana exkluzív kulisszatitkaiból. A digitális tartalomgyártó szerint Herceg Erika ma biztosan idegesebben foglal majd helyet a zsűriben.

A Házasság első látásra egyik legtöbbet vitatott párosa kétségkívül Horváth Zsolt és Deák Becca lett. Pedig az esküvőjükön még minden azt sugallta, hogy működhet ez a kapcsolat: könnyed nevetések, őszinte vonzalom és egy olyan kezdet, amelyre sok néző azt mondta, hogy valódi tündérmese alapja lehet. A varázs azonban hamar szertefoszlott.

Számos szívszorító történettel találkoztak már a Kincsvadászok kereskedői, azonban a legutóbbi adásban megfagyott a levegő, amikor egy csupa szív nagymama elmesélte, miért kínálja eladásra a családi örökségét.

A Házasság első látásra egyik legismertebb házaspárja, Miló Viki és Attila is meghozta a végső döntését. A pénteki adásból kiderült, mit gondol a kapcsolatukról Viki, illetve mit Attila. A nézők egy részének örömére, egy részének bánatára, mindketten váratlant léptek.

Ádám Attila édesapja reagált Curtis lehetséges kiszállásának hírére a Megasztárból. Az édesapa a fia teljesítményével foglalkozik, Curtis kiakadása nem hatja meg.

A Házasság első látásra harmadik évada a végéhez közeledik. A házaspárok tagjai sorban hozzák meg a döntésüket, majd közlik egymással, hogy a kísérlet befejeztével együtt, avagy külön képzelik-e el a jövőjüket. A csütörtöki adásban Sanya már elárulta, hogy szívesen folytatná Ritával, ám a feleség döntésére csak a pénteki adásban derült fény.

Huszonkét évesen gyermeket vár Horváth Csenge. Fésűs Nelly lánya információink szerint már jó ideje egy Gyergyószentmiklóson született üzletember, B. Ottó párja.

Úszásoktatás közben merült el a vízben egy hároméves kisfiú Budapesten a napokban. Oktatója azonnal észrevette a bajt, a gyermekhez sietett és kiemelték a medencéből. Mentőt hívtak, és a telefonos utasításokat követve megvizsgálták a fiút, aki viszont már nem lélegzett – számolt be az esetről az Országos Mentőszolgálat.

Radics Gigi óriási örömhírről számolt be a követőinek: az énekesnő esküvőre készül, párja megkérte a kezét. Gigi szíve csordultig van boldogsággal, amit egy új dalban énekelt meg, ezt az eljegyzési gyűrűjével párhuzamosan mutatta meg.

Amikor Magyar Péter megérkezett Sükösdre, még ő sem sejtette, hogy életének egyik legmegrendítőbb pillanata vár rá.

A korábbi köztársasági elnök elhelyezkedett a munkaerőpiacon, így az állami tiszteletdíj már nem illeti őt.

Ez egy visszautasíthatatlan ajánlat az edző részéről.

Balázs Fecó Homok a szélben slágerét adta elő.

Miután még egy versenyző kiesett a Megasztár elődöntőjében, kialakult a jövő heti döntőbe jutó top 4-es mezőnye. A szombat esti műsor izgalmakban és fantasztikus produkciókban bővelkedett.

A Megasztár színpadán váratlanul újraéledt a legendás Csillagdal. Hat korábbi sztárversenyző lehengerlő előadásával fokozta az amúgy is a tetőfokán álló hangulatot.

Öt versenyzővel folytatódott az X-Faktor harmadik élő show-ja, amelyből Nazyra esett ki az első körben. A második fordulóban az öt énekes produkciója alapján – a korábban megszokottak szerint – két versenyzőt ültethetett a zsűri a biztosan továbbjutók székeibe.

Hófehér szettben érkezett az X-Faktorba az egyetlen női mentor, Tóth Andi. Első ránézésre elegáns, visszafogott stílust választott az élő show-ra, de ez a benyomás csak addig tartott, amíg szét nem nyílt a fehér zakó, alatta ugyanis csak egy szintén fehér melltartó takarta az énekesnőt. A közeli képeken az is látszott, hogy a testét apró csillámok borítják, de enélkül is kiragyogott volna a mentorcsapatból.

Az X-Faktor harmadik élő műsora ezúttal is sok izgalmas pillanatot tartogatott. Az előző adásban hat énekes maradt versenyben. A szombati műsorban két körben léptek színpadra a versenyzők, a Tonix Honix, Istenes Márkó, Belano, Nazyra, Farkas Ancsi és Varga Imi. Első produkciójuk alatt a közönség folyamatosan szavazhatott, és a legkevesebb szavazatot kapott versenyző automatikusan kiesett a versenyből.

Már javában zajlik a Megasztár elődöntője, és kiderült, ki esett ki elsőként. A közönség szavazatai döntöttek arról, hogy ki juthat tovább a második körbe, és ki adhat elő újabb dalt este. A csillagra Pyfu és Lengyel Johanna került, így ők biztosan nem búcsúzhattak az elődöntő első fordulójában.

Sok a baleset országszerte, rengeteg gondot okozott a havazás, a megváltozott útviszonyokhoz nem minden sofőr tudott alkalmazkodni. Ám könnyen lehet, még csak most jön a neheze számunkra. Erre figyelmeztet a Budapesti Közművek, a cég sajtóközleményt adott ki arról, mi várhat ránk, mire érdemes figyelnünk.

A Megasztár adásai eddig sem nélkülözték a drámai pillanatokat: volt már nagy összeveszés, kiviharzás és számos felejthetetlen produkció. A feszültség ezúttal már az élő show előtt elkezdődött – derült ki Goják Jana exkluzív kulisszatitkaiból. A digitális tartalomgyártó szerint Herceg Erika ma biztosan idegesebben foglal majd helyet a zsűriben.

A Házasság első látásra egyik legtöbbet vitatott párosa kétségkívül Horváth Zsolt és Deák Becca lett. Pedig az esküvőjükön még minden azt sugallta, hogy működhet ez a kapcsolat: könnyed nevetések, őszinte vonzalom és egy olyan kezdet, amelyre sok néző azt mondta, hogy valódi tündérmese alapja lehet. A varázs azonban hamar szertefoszlott.

Számos szívszorító történettel találkoztak már a Kincsvadászok kereskedői, azonban a legutóbbi adásban megfagyott a levegő, amikor egy csupa szív nagymama elmesélte, miért kínálja eladásra a családi örökségét.

A Házasság első látásra egyik legismertebb házaspárja, Miló Viki és Attila is meghozta a végső döntését. A pénteki adásból kiderült, mit gondol a kapcsolatukról Viki, illetve mit Attila. A nézők egy részének örömére, egy részének bánatára, mindketten váratlant léptek.

Ádám Attila édesapja reagált Curtis lehetséges kiszállásának hírére a Megasztárból. Az édesapa a fia teljesítményével foglalkozik, Curtis kiakadása nem hatja meg.

A Házasság első látásra harmadik évada a végéhez közeledik. A házaspárok tagjai sorban hozzák meg a döntésüket, majd közlik egymással, hogy a kísérlet befejeztével együtt, avagy külön képzelik-e el a jövőjüket. A csütörtöki adásban Sanya már elárulta, hogy szívesen folytatná Ritával, ám a feleség döntésére csak a pénteki adásban derült fény.

Huszonkét évesen gyermeket vár Horváth Csenge. Fésűs Nelly lánya információink szerint már jó ideje egy Gyergyószentmiklóson született üzletember, B. Ottó párja.

Úszásoktatás közben merült el a vízben egy hároméves kisfiú Budapesten a napokban. Oktatója azonnal észrevette a bajt, a gyermekhez sietett és kiemelték a medencéből. Mentőt hívtak, és a telefonos utasításokat követve megvizsgálták a fiút, aki viszont már nem lélegzett – számolt be az esetről az Országos Mentőszolgálat.

Radics Gigi óriási örömhírről számolt be a követőinek: az énekesnő esküvőre készül, párja megkérte a kezét. Gigi szíve csordultig van boldogsággal, amit egy új dalban énekelt meg, ezt az eljegyzési gyűrűjével párhuzamosan mutatta meg.

Amikor Magyar Péter megérkezett Sükösdre, még ő sem sejtette, hogy életének egyik legmegrendítőbb pillanata vár rá.

A korábbi köztársasági elnök elhelyezkedett a munkaerőpiacon, így az állami tiszteletdíj már nem illeti őt.

Ez egy visszautasíthatatlan ajánlat az edző részéről.
A Nemzeti Vagyonvédelmi és -visszaszerzési Hivatal (NVVH) felállítása körüli jogszabálytervezet hétfői bemutatása szó szerint felrobbantotta a hazai politikai és üzleti világot. A Tisza-kormány által elképzelt szuperhatóság nem kevesebbre vállalkozik, mint hogy visszamenőleg feltérképezze és visszaszerezze az elmúlt két évtized során magánzsebekbe vándorolt, becslések szerint 60 ezer milliárd forintos állami vagyont.
Balásy Gyula birodalma, amely éveken át sziklaszilárdan uralta a hazai állami rendezvények piacát, kedden egyetlen adminisztratív határozattal omlott össze a fővárosban. A hatalom legfelsőbb köreiben meghozott, azonnali hatályú szerződésbontás olyan elsöprő dominóeffektust indított el a bűnügyi és gazdasági szektorban, amelynek a végét még a sokat látott szakmabeliek sem merik teljes bizonyossággal megjósolni.
A Mediaworks és a fideszes sajtóbirodalom fellegvárai az elmúlt hetekben kártyavárként omlottak össze a hazai nyilvánosság előtt. A kormánypárt választási vereségét követően azonnal beindult a gépezet: az egykor érinthetetlennek hitt újságírók tucatjai kerültek az utcára, miközben a budapesti szerkesztőségek folyosóin az árulás és a pénztelenség fagyos szele söpört végig.
Ruff Bálint rendkívüli ülést kezdeményezett, amely a nyári csend helyett soha nem látott politikai vihart hoz az Országház falai közé. A váratlanul beterjesztett, sorsdöntő napirendi pontok olyan mélyreható hatalmi bázisokat vesznek célba, amelyek ellenállásának letörése a következő napok legfeszültebb kérdése lesz.
Török Gábor, a Tisza Párt és az Alaptörvény módosítása körüli heves viták kellős közepén egy rendkívül éles diagnózissal hűtötte le a rendszerváltó hangulatot a Törökülés legújabb adásában. A sokat látott politikai elemző olyan kíméletlen tükröt tartott az új kétharmados többség elé, amely a legmélyebb mozgatórugókat felfedve még a legvérmesebb támogatókat is elgondolkodtathatja a jövőről.
Lázár János és Szijjártó Péter a választási vereség után mintha láthatatlanná váltak volna az Országház falai között az elmúlt hetekben. A Fidesz korábbi legbefolyásosabb minisztereinek tüntetőleges távolmaradása a törvényhozásból heves vitákat és éles politikai csatározásokat indított el az új kormányzat és az ellenzék között a padsorokban. Vajon a látványos passzivitás egy új, csendes ellenállási stratégia része, vagy egyszerűen nem tudnak mit kezdeni az ellenzéki szereppel a hatalom elvesztése után?