Most érkezett a nagyon szomorú hír Ábel Anitáról
Szívszaggató dolgot árult el.
Az egykori szerelmesek évekkel később egy teljesen új helyzetben találták magukat, de ezt is profi módon kezelték.
Ábel Anita nemrég arról beszélt, rengeteget szenvedett a Szomszédok miatt, de nem hagyták, hogy kiszálljon. Pásztor Erzsi elmondta erről a véleményét.
Ő ragaszkodik a valósághoz.
Ma már nem vállalná el a sorozatot.
Külföldön jobbnak tűnik a műsorvezetők helyzete.
Olyan műsorban még nem szerepelt, amely megbukott volna.
Mókás pillanatok a Blikk stúdiójában.
Nagy a boldogság.
Nem feltétlenül tartja jónak, hogy ennyire férfias.
Nem volt elég tehetséges diák.