A Tisza-kormány visszahelyezte Kádár Balázs mentőst, akit azért rúgtak ki, mert privát bulin Fidesz-kritikus pólót viselt
Kádár Balázs, az Országos Mentőszolgálat észak-magyarországi régiójának korábbi vezetője egy hirtelen személyi döntés nyomán ismét a figyelem középpontjába került. A több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező szakember sorsáról egy friss közösségi médiás bejegyzésben adtak hivatalos tájékoztatást a hatóságok.