Lattmann Tamás: Mészáros Lőrincéknek is van okuk aggódni az új ügyészség miatt
Lattmann Tamás az Európai Ügyészség várható hatásairól beszél egy interjúban

Címke
Lattmann Tamás az Európai Ügyészség várható hatásairól beszél egy interjúban

Magyar Péter vezetésével a kormány egy olyan brüsszeli megállapodást kötött, amely azonnali hatállyal írja felül a pénzügyi ellenőrzések eddigi gyakorlatát. A háttérben meghozott döntés nemcsak a jövőre, hanem a múltra is kiterjeszti a vizsgálatokat, a részletek pedig egy olyan mechanizmus beindulását jelzik, amire az államigazgatásban senki sem volt felkészülve.

Dr. Horváth Lóránt, az Ügyvédkör elnöke most kimondta azt, amit sokan sejtenek, de kevesen mernek így fogalmazni: vezető politikusok is börtönbe kerülhetnek – és a kulcs a kishalak vallomása lesz.

A Tisza Párt végre lerántotta a leplet hivatalos kormányprogramjáról, amely az „uralkodó állam” lebontását és az európai jólét megteremtését ígéri a választóknak.

Hatvanpuszta neve újra felbukkant a kampány egyik legérzékenyebb ígéretcsomagjában, és ettől azonnal felpörgött a közbeszéd. A Tisza Párt választási programjának egyik vállalása most kifejezetten az „elszámoltatás” irányába tolja a fókuszt.
